NAV 365

Office 365

Możliwość pełnej integracji z systemem Microsoft Dynamics NAV

System ERP - Microsoft Dynamics NAV należy do rodziny produktów Microsoft, dzięki czemu możliwa jest pełna integracja obu rozwiązań. Dzięki temu możesz rozpocząć dzień w pracy od jednego logowania i otrzymujesz dostęp zarówno do pakietu Office 365, poczty firmowej, jak i do systemu Microsoft Dynamics NAV. Dodatkowo masz możliwość edycji generowanych przez Dynamics NAV dokumentów oraz wysyłanie ich bezpośrednio pocztą e-mail.

Jeśli interesuje Cię poszerzenie funkcjonalności NAV 365 o Office 365, skontaktuj się z nami.

Prosta współpraca i porządek w pracy

Office 365 umożliwia wspólną pracę nad danym dokumentem dzięki usłudze SharePoint Online. Dzięki temu Ty i Twój zespół tworzycie wspólne dokumenty, a zmiany i komentarze umieszczacie w jednej wersji. W ten sposób unikniecie konfliktów wersji. Wersja ostateczna będzie zawsze jedna. Dodatkowo każdy użytkownik Office 365 ma prawo nadawania uprawnień do stworzonych dokumentów jeśli został on stworzony tylko dla określonej grupy odbiorców. Office 365 to także łatwa komunikacja między pracownikami i kontrahentami dzięki wysokiej jakości komunikatorowi Skype dla firm.

Mobilność

Office 365 umożliwia Ci pracę z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Teraz Twoje biuro wraz z oprogramowaniem Microsoft Dynamics NAV 365 może być zawsze tam gdzie Ty. Dzięki Office 365 otrzymujesz dostęp do wspólnej, firmowej listy kontaktów, dokumentów pakietu Office przechowywanych w chmurze Microsoft Azure. Masz także możliwość uczestnictwa w spotkaniach online nawet w podróży.

Bezpieczeństwo przechowywanych danych

Pakiet Office 365 powstał z myślą o bezpieczeństwie Twoich danych. Nie musisz się martwić o przestój w pracy, Twoje dane są bezpiecznie przechowywane w chmurze. Masz do nich dostęp w dowolnej chwili. Nie musisz się także martwić utratą danych spowodowaną usterką dysku czy utratą zasilania. Teraz Twoje dane są automatycznie zapisywane na wirtualnym dysku OneDrive.

A w razie kradzieży Twojego komputera nie musisz się martwić, że niepowołana osoba zakradnie poufne, firmowe danie. Teraz Ty kontrolujesz kto i kiedy ma dostęp do katalogów czy ważnych plików. Office 365 daje możliwość przydzielania uprawnień do ich odczytu oraz edycji.

NAV 365

Planujesz wdrożenie systemu ERP w swojej firmie? Wybierz pakiet funkcjonalności i oblicz wartość abonamentu.

NAV 365

Microsoft Azure

Chmura obliczeniowa

Dzięki integracji systemu ERP z platformą chmurową, użytkownicy systemu mogą się cieszyć pełną elastycznością i mobilnością. Mogą pracować z dowolnego miejsca oraz o dowolnej porze. Dodatkowo system ERP ulokowany w chmurze to znacznie niższe koszty, bez potrzeby inwestowania we własne serwery czy dział IT.

Skalowalność

Microsoft Dynamics NAV 365 oparty jest na chmurze Microsoft Azure. Platforma jest rozwiązaniem w pełni skalowalnym. Oznacza to, że użytkownik płaci jedynie za wykorzystane zasoby. Platforma Azure gwarantuje Twojej firmie taki poziom wydajności, jaką w danym czasie potrzebujesz. Zapewnia ona wydajną pracę każdego dnia, nawet przy zwiększonym zapotrzebowaniu. Chmura optymalizuje wydajność w momencie, kiedy zapotrzebowanie się zmniejsza.

Nieograniczona wydajność chmury

Centra obliczeniowe Microsoft oferują moc, która zapewnia użytkownikom nieograniczoną wydajność chmury. Nawet najbardziej rozbudowane stacje robocze nie oferują tak dużej mocy jak platforma Azure. Dzięki temu, rozwiązanie jest wygodne dla użytkowników, gdyż zapewnia im swobodę działania bez ryzyka obciążeń.

Niskie koszty utrzymania

Microsoft Azure umożliwia ograniczyć koszty przeznaczone na dział IT. Wszystkie aplikacje, programy, dane są przechowywane w bezpiecznej chmurze, dzięki czemu nie ma potrzeby utrzymywania serwerów, a płatność za usługę naliczana jest jedynie za wykorzystaną przestrzeń serwerową.

Elastyczność

Chmura Microsoft Azure jest rozwiązaniem niezwykle elastycznym zapewniającym stabilność użytkowania niezależnie od ruchu. Dodatkowo Microsoft Azure obsługuje wszystkie systemy operacyjne (jak SQL Server, Oracle) oraz jezyki (C#, Java etc).

NAV 365

Chcesz zwiększyć możliwości Twojej firmy?

Pobierz i przeczytaj przewodnik po nowoczesnych rozwiązaniach dla biznesu

TOP