System ERP w abonamencie

Prezentacja NAV 365

  - Wyrażam zgodę na otrzymywanie od IT.integro sp. z o.o. informacji handlowej za pomocą poczty elektronicznej i telefonu. Administratorem danych osobowych jest IT.integro sp. z o.o., ul. Ząbkowicka 12, 60-166 Poznań. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane przez administratora zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celach marketingowych, sprzedaży produktów i usług IT.integro sp. z o.o. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania poprzez kontakt mailowy: marketing@IT.integro.pl.

TEMATYKA

Prezentacja Microsoft Dynamics NAV 365 to opis możliwości, funkcjonalności oraz korzyści 3 pakietów funkcjonalnych systemu ERP. W prezentacji znajdą Państwo między innymi:

Kompleksowe wsparcie dla biznesu

Nowa wersja NAV 365 to wiele możliwości dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Rozwiązanie zapewnia pełne wsparcie biznesu, usprawniając wszystkie procesy zachodzące w organizacji.

Oparty o system ERP

NAV 365 to rozwiązanie kompleksowe, zintegrowane, którego bazą jest system ERP – Microsoft Dynamics NAV.

Dla małych i średnich firm

NAV 365 to system ERP stworzony z myślą o małych i średnich organizacjach. Posiada starannie wyselekcjonowane funkcjonalności dopasowane do potrzeb mniejszych przedsiębiorców.

3 pakiety funkcjonalne

Microsoft Dynamics NAV 365 opiera się na 3 pakietach funkcjonalnych. Podstawowym jest Pakiet NAV 365 Finanse. Dodatkowe pakiety, rozbudowujące funkcjonalność ERP to NAV 365 Handel oraz NAV 365 Projekty.

Wygodny abonament

NAV 365 oferowany jest w wygodnym abonamencie, a przedsiębiorcy płacą jedynie za wybrane funkcjonalności

Wygodny abonament

NAV 365 oferowany jest w wygodnym abonamencie, a przedsiębiorcy płacą jedynie za wybrane funkcjonalności

Ekspresowe wdrożenie

Ogromną korzyścią dla przedsiębiorców jest możliwość ekspresowego wdrożenia systemu ERP, co jest możliwe już w 30 dni.

Korzyści dla przedsiębiorcy

NAV 365 to szereg korzyści, które pozwolą na rozwój, obniżenie kosztów, podniesienie efektywności pracowników oraz przyśpieszenie procesów.

INNI POBRALI TAKŻE

Poradnik wyboru systemu ERP

Biuletyn ERP Dzisiaj nr 3

TOP