NAV 365

OPARTY O MICROSOFT DYNAMICS NAV

 

Microsoft Dynamics NAV to fundament NAV 365. Jest to system ERP stworzony z myślą o przedsiębiorstwach z sektora małych i średnich firm. Microsoft Dynamics NAV jest funkcjonalny oraz elastyczny, dzięki czemu dopasowuje się do potrzeb firm z różnych branż. Bogaty jest w liczne rozwiązania branżowe oraz biznesowe, które dodatkowo rozbudowują możliwości oprogramowania ERP.

NAV 365
  • Wykorzystywany w codziennej pracy przez 2.000.000 użytkowników
  • Wdrażany w 47 krajach
  • Bogaty wybór funkcjonalności
  • Liczne dedykowane rozwiązania biznesowe i branżowe
  • Stworzony z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach
  • Certyfikat zgodności z ustawą o rachunkowości
  • Integracja z Office 365, Microsoft Azure, Microsoft Dynamics CRM
  • Nowoczesny, elastyczny, otwarty system ERP
  • Polska funkcjonalność zapewnia zgodność z lokalnymi wymogami prawnymi

Czym jest Microsoft Dynamics NAV 365

Microsoft Dynamics NAV 365 został stworzony z myślą o małych i średnich firmach usługowo-handlowych. Dostępny jest w 3 pakietach funkcjonalnych, dopasowanych do potrzeb biznesu. Fundamentem jest pakiet NAV 365 Finanse, który pozwala na sprawną realizację procesów w zakresie Księgowości i Finansów. Pakiet ten można rozbudować o dodatkowe rozwiązania - pakiet funkcjonalności NAV 365 Handel oraz NAV 365 Projekty.

Microsoft Dynamics NAV 365 dostępny jest w przystępnym abonamencie, na prostych warunkach. Sam decydujesz za co płacisz a dzięki integracji z Microsoft Azure cieszysz się w pełni skalowalnym i elastycznym systemem ERP w chmurze.

Ogromną zaletą NAV 365 jest możliwość ekspresowego wdrożenia. Dzięki rozwiązaniu NAV.express wdrożenie systemu ERP - Microsoft Dynamics NAV trwa nawet 30 dni!

Już dzisiaj możesz cieszyć się światowej klasy oprogramowaniem ERP w niższej cenie i w atrakcyjnym pakiecie funkcjonalności. NAV 365 dostępny jest w abonamencie, który nie uszczupli budżetu Twojej firmy, a korzystnie wpłynie na wydajność oraz realne zyski.

NAV 365
NAV 365

MICOROSOFT DYNAMICS NAV W LICZBACH

2.000.000

użytkowników

120.000

firm, korzystających z systemu ERP

47

krajów, w których wdrożono system ERP

30

wersji językowych, w tym 
Polska Funkcjonalność

Opinie o systemie

Wdrożenie systemu Microsoft Dynamics NAV pozwoliło na ujednolicenie metodologii prezentowania oraz zarządzania kosztami w grupie. Wcześniej, każda firma posiadała własny plan kont, metody księgowania. Dodatkowo, raportowanie grupowe przygotowywane było w Excelu. Obecnie, dane można z łatwością zinterpretować, niezależnie od tego czy pochodzą z polskiej, angielskiej czy amerykańskiej spółki.

EWA ŁUSIAK-JĘDRA

FINANCE DIRECTOR, COGNIFIDE POLSKA
W 2015 roku kupiliśmy kolejną spółkę, z którą przechodzimy do systemu Microsoft Dynamics NAV z archaicznego systemu finansowo-księgowego. W tym roku przejęliśmy kolejną firmę, a w kwietniu rozpoczniemy migrację danych do systemu ERP.

MICHAŁ PARAFINIUK

CFO, FBSerwis S.A.
Wcześniej w Polsce korzystaliśmy z systemu Comarch ERP Optima, natomiast partner angielski używał prostego systemu księgowego Quickbooks. Poszukiwaliśmy jednak wspólnego, bardziej kompleksowego rozwiązania, które pomoże nam efektywnie prowadzić księgowość, raportować wyniki finansowe oraz zarządzać naszymi kosztami, tak na poziomie spółek jak i grupy kapitałowej.

EWA ŁUSIAK JĘDRA

FINANCE DIRECTOR, COGNIFIDE POLSKA
Dodatkową korzyścią, jaką daje moduł MDMS, jest wspólna baza dostawców i odbiorców. Istnieje możliwość wygenerowania obrotów z danym dostawcą z uwzględnieniem całej grupy. Aby sprawdzić sumę obrotów, nie ma konieczności przeanalizowania kilku systemów, ale wszystkie są zsumowane w Microsoft Dynamics NAV.

MICHAŁ PARAFINIUK

CFO, FBSerwis S.A.

Chcesz wiedzieć więcej?

Pobierz folder o Microsoft Dynamics NAV 365

FIRMY KORZYSTAJĄCE
Z DYNAMICS NAV

TOP