OBLICZ KOSZT WDROŻENIA SYSTEMU ERP

Otrzymasz poradnik wyboru systemu ERP

 

 
Ilość użytkowników pełnych
Ilość użytkowników limitowanych

 

 

Dlaczego Microsoft Dynamics NAV 365?

OPARTY O NAJPOPULARNIEJSZY SYSTEM ERP OD MICROSOFT

Microsoft Dynamics NAV 365 bazuje na Dynamics NAV – jednym z najlepszych systemów ERP na świecie, z którego korzysta ponad 2.700.000 użytkowników w 195 krajach świata.

WYBÓR 3 PAKIETÓW FUNKCJONALNYCH

System ERP jest dostępny w 3 pakietach, obejmujących inny zakres funkcjonalności. W zależności od skali swojej działalności, możesz wybrać jeden pakiet, bądź wdrożyć wszystkie.

WYGODNY ABONAMENT. PROSTE ROZLICZENIA.

System ERP nie musi być trudny. Nie musi być również drogi. Teraz możesz cieszyć się bogatą funkcjonalnością NAV 365 na prostych warunkach.

WYBÓR CHMURA CZY SERWERY?

Pełnie możliwości systemu ERP poznasz dzięki integracji z platformą chmurową. Oszczędzasz koszty, nie musząc inwestować w kupno własnej infrastruktury. Ją otrzymujesz w cenie! Jeśli posiadasz własne serwery, o warunki zakupu NAV 365 zapytaj naszych konsultantów.

ZINTEGROWANY Z PRODUKTAMI MICROSOFT

Pełna integracja systemu ERP z rozwiązaniami biznesowymi od Microsoft to szereg korzyści w każdym obszarze zarządzania organizacją. Funkcjonalności przenikają się, tworząc kompletne narzędzie biznesowe.

EKSPRESOWE WDROŻENIE

Wdrożenie systemu Microsoft Dynamics NAV opieramy na metodyce, gotowych narzędziach oraz sprawdzonych praktykach, dzięki czemu wdrożenie systemu ERP może trwać nawet 30 dni.

STWORZONY Z MYŚLĄ O MAŁYCH I ŚREDNICH FIRMACH

Microsoft Dynamics NAV 365 powstał z myślą o przedsiębiorcach takich jak Ty! Ambitnych, dynamicznych, rozwijających się. Jeśli reprezentujesz branże handlową bądź usługową, ten system idealnie pasuje do Twoich potrzeb.

Pakiety NAV 365

 

Microsoft Dynamics NAV 365 dostępny jest w 3 prostych, funkcjonalnych pakietach, dopasowanych do Twoich potrzeb oraz skali Twojego budżetu. Wybierasz tylko to czego oczekujesz! Nie ponosisz zbędnych kosztów za funkcje, których i tak nie wykorzystasz.

NAV 365 FINANSE

W pakiecie znajduje się szereg funkcjonalności pozwalających na kompleksowe zarządzanie finansami i księgowością w firmie, m.in.: Księga Główna, VAT, Zarządzania środkami pieniężnymi, Należności i zobowiązania, Zarządzanie środkami trwałymi, Księgowanie w systemie ERP.

NAV 365

NAV 365 HANDEL

Pakiet obejmuje liczne funkcje wspierające efektywne zarządzanie sprzedażą oraz kontaktami w firmie. W pakiecie znajdują się funkcjonalności z zakresu Zarządzania zamówieniami sprzedaży, Ceny sprzedaży i rabaty, Zarządzanie relacjami z kontaktami.

NAV 365

NAV 365 PROJEKTY

Pakiety Projekty udostępnia wszystkie narzędzia niezbędne do osiągnięcia wysokiego poziomu usług. Funkcjonalności efektywnie wspierają firmę w zarządzaniu stanami magazynowymi, procesem zakupów oraz w utrzymaniu kosztów na niskim poziomie. Pakiet obejmuje funkcje z zakresu Zarządzania zamówieniami zakupu, zapasami i magazynem.

Poznaj intuicyjny interfejs systemu ERP

160.000 FIRM KORZYSTAJĄCYCH Z MICROSOFT DYNAMICS NAV
NIE MOŻE SIĘ MYLIĆ

TOP