Ekspresowe wdrożenie systemu ERP

Wdrożenie systemu ERP jest najczęściej procesem długotrwałym, czasochłonnym i kosztownym. Jednak w przypadku systemu ERP – Microsoft Dynamics NAV 365 zastosowaliśmy metodę, która maksymalnie skraca czas wdrożenia, z zachowaniem najwyższych standardów. Dzięki niej, wdrożenie oraz uruchomienie systemu odbywa się nawet w ciągu jednego miesiąca!

Dzięki usłudze NAV.express wdrożenie systemu ERP jest możliwe w krótkim czasie, dzięki czemu możesz szybko cieszyć się wydajnością systemu Microsoft Dynamics NAV 365 w Twojej firmie.

NAV 365

W jaki sposób realizujemy szybkie
wdrożenie systemu ERP?

NAV.express jest usługą stworzoną w odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku. Metodę wdrożeniową tworzą ustandaryzowane procesy, dzięki którym można przeprowadzić szybkie wdrożenie systemu ERP w firmach z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, z branż handlowo-usługowych.

Dodatkowo wraz z rozwojem firmy istnieje możliwość rozbudowy możliwości systemu ERP. Gwarantujemy także wsparcie dla aplikacji Microsoft Dynamics NAV przez producenta oprogramowania w kolejnych latach.

NAV 365
NAV 365

Najważniejszą korzyścią, jaką daje szybkie wdrożenie systemu ERP, jest znaczące obniżenie kosztów implementacji. To gotowy szablon działań i procesów znacznie przyśpiesza wdrożenie systemu ERP – Microsoft Dynamics NAV, a co za tym idzie zmniejsza jego koszty.

Przedsiębiorcy nie tylko szybciej cieszą się z funkcjonalności systemu ERP, ale nie muszą się martwić o okres przestoju związany z etapem wdrożenia. Nie jest także potrzebne tak duże zaangażowanie pracowników w proces wdrożenia.

Czym jest metoda wdrożeniowa
NAV.express?

NAV 365

Usługa wdrożeniowa NAV.express jest zestawem gotowych narzędzi, szablonów, powtarzalnych procesów oraz zbiorem dobrych praktyk, które są gwarancją szybkiego wdrożenia i konfiguracji systemu ERP.

Szybkość wdrożenia

Jakość wdrożenia

Uproszczone wdrożenia

Gotowe szablony

Metodyka wdrożeniowa systemu ERP

Usługa wdrożeniowa NAV.express opiera się na sprawdzonej metodyce Microsoft Dynamics Sure Step, której celem jest podniesienie jakości usług wdrożeń systemu ERP. Metodyka prowadzenia projektów jest wykorzystywana zarówno w projektach dużych, średnich jak i małych firmach.

NAV 365

Korzyści z wykorzystania metodyki wdrożeniowej

niższe koszty wdrożenia

szybkie wdrożenie systemu ERP i instalacja wielu użytkowników

gwarancja sukcesu wdrożenia

rozwiązanie dopasowane do wielkości przedsiębiorstwa oraz zakresu jego działalności

szybka i łatwa migracja danych

lepsza kontrola zachodzących procesów

Chcesz otrzymać wstępny kosztorys wdrożenia systemu Microsoft Dynamics NAV 365 w Twojej firmie?

NAV 365

Sprawdź czym jest usługa wdrożeniowa NAV.express

NAV 365
TOP