NAV365
Nowoczesny system ERP w abonamencie z pakietem korzyści

NAV365 to nowoczesne rozwiązanie stworzone z myślą o małych i średnich firmach z sektora handlu i usług. W skład pakietu wchodzi:

Microsoft Dynamics NAV – najpopularniejszy system ERP z rodziny produktów Microsoft. Każdego dnia korzystają z niego pracownicy z ponad 100 000 firm na całym świecie.

Microsoft Office 365 – nowoczesne oprogramowanie dla firm, które prócz znanego Ci pakietu Office (Word, Excel, Access, Publisher, PowerPoint) to także wideokonferencje HD, poczta e-mail klasy biznes, platforma społecznościowa dla firm i wiele innych.

Microsoft Azure – Nowoczesna chmura dla firm. Idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw ceniących swobodę, wygodę, elastyczność, skalowalność oraz bezpieczeństwo.
Przenieś swoją firmę do chmury Microsoft.

nav365

Teraz możesz otrzymać profesjonalny
system ERP w abonamencie
na wygodnych warunkach!
Inwestując w NAV365 możesz korzystać z profesjonalnego oprogramowania
dla firm w rocznym abonamencie
już w cenie od 
289 zł miesięcznie za użytkownika!

Co otrzymujesz w pakiecie NAV365?

logos-01

13900 PLNmiesięcznie/użytkownika
 • Otrzymujesz system ERP Microsoft Dynamics NAV zintegrowany z Office 365 w abonamencie na rok, obejmujący najważniejsze moduły do zarządzania
  w przedsiębiorstwie (zarządzanie finansami i księgowością, środkami trwałymi, środkami pieniężnymi, zakupami, łańcuchem dostaw, relacjami z klientem, zapasami i magazynem). Cena szacunkowa, zależna od wartości Euro.

logos_Artboard 3

OD 4000 PLNmiesięcznie/użytkownika
 • Dodatkowo otrzymujesz w pełni zintegrowany z systemem ERP Microsoft Office 365. Office 365 to oprogramowanie dla firm zawierające programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access. Office 365 oferuje integrację z usługami Exchange, SharePoint, Skype dla firm i Office Online oraz bezpłatne aktualizacje do najnowszej wersji oprogramowania.

logos_Artboard 2

OD 8400 PLNmiesięcznie/użytkownika
 • Pakiet oprogramowania Microsoft Dynamics NAV365 oparty jest na bezpiecznej chmurze Microsoft Azure. Platforma Azure jest rozwiązaniem elastycznym, ekonomicznym i w pełni skalowalnym. Płacisz jedynie za wykorzystane zasoby. Dodatkowo otrzymujesz jedynie taką wydajność jaka jest Ci w danej chwili potrzebna. Cena szacunkowa przy zakupie minimum 10 użytkowników.

Skonfiguruj pakiet NAV365 i wylicz swój miesięczny abonament!

Dzięki usłudze NAV.express cena wdrożenia jest znacząco niższa niż w przypadku modelu standardowego. Korzystając z gotowych szablonów wdrożenia oraz sprawdzonych praktyk opartych na pakiecie podstawowych funkcjonalności NAV.express umożliwia wdrożenie już w ciągu niecałego miesiąca.*

Jednorazowo

50 60000 PLN
 • Przy płatności za wdrożenie
  z góry.

Miesięcznie

467500 PLNmiesięcznie
 • Przy miesięcznej płatności
  w umowie rocznej.

Wszystkie podane wyżej ceny są cenami netto.

System ERP w abonamencie dla każdego!

NAV365 – system ERP w abonamencie jest rozwiązaniem zarówno dla firm, które nie korzystały jeszcze z systemów klasy ERP, jak i dla firm, które pracują na starszych wersjach systemu Microsoft Dynamics NAV. Rozwiązanie pozwala szybko przeprowadzić upgrade do najnowszej wersji oprogramowania Dynamics NAV.

NAV365 to rozwiązanie idealnie pasujące do potrzeb małych i średnich firm z sektora handlu i usług.

Czy muszę wykupić każdy z elementów pakietu?

Nie. Jeśli już korzystasz z Microsoft Dynamics NAV, Office 365 bądź Microsoft Azure, nie musisz ponosić dodatkowych kosztów. Wystarczy że korzystasz już z jednego z produktów Microsoft, a otrzymasz te same atrakcyjne warunki pakietu NAV365!

Wsparcie techniczne?

Aby każdy użytkownik mógł w pełni korzystać z funkcjonalności systemu ERP – Microsoft Dynamics NAV, gwarantujemy profesjonalną pomoc Działu Wsparcia.

Pomoc obowiązuje każdego użytkownika systemu przez rok. W trakcie tego czasu możesz skorzystać ze fachowej pomocy specjalistów Microsoft Dynamics NAV w zakresie funkcjonalności, czy ewentualnych problemów. Koszt to jedynie 99 zł netto/użytkownika. Zapytaj o szczegóły – kontakt

NAV365 daje Ci proste i przejrzyste warunki!
Sprawdź w kalkulatorze ile kosztuje system ERP w abonamencie dla Twojej firmy.

kalkulator-btn

*czas wdrożenia zależny jest m.in. od wielkości firmy, ilości użytkowników
Zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen, w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych wahań kursowych (większych niż 5%).