NAV365

Nowoczesne oprogramowanie dla firm w atrakcyjnym abonamencie

NAV365 jest rozwiązaniem stworzonym z myślą o małych i średnich firmach z sektora handlowo-usługowego. Oprogramowanie dla firm bazuje na bogatym pakiecie podstawowych funkcjonalności, który usprawnia zarządzanie w firmie pozwalając poprawić wydajność i efektywność.

Zintegrowany system zarządzania Microsoft Dynamics NAV z pakietem Office 365 to kompleksowe oprogramowanie dla firm, którego wdrożenie trwa znacznie krócej niż myślisz.

Wdrożenie oparte na rozwiązaniu NAV.express pozwala cieszyć się systemem ERP już po 21 dniach*

*Czas wdrożenia jest uwarunkowany wieloma czynnikami takimi jak wielkość firmy, ilość użytkowników etc.

System ERP – Microsoft Dynamics NAV jest zgodny z globalnymi zasadami rachunkowości MSR oraz US GAAP,
a jednocześnie posiada potwierdzenie zgodności z polskimi zasadami rachunkowości.

BDO Polska, Firma Audytorsko- Doradcza

Nadal nie jesteś pewien, czy system ERP oraz oprogramowanie dla firm NAV365 jest rozwiązaniem dla Ciebie?

Odpowiedź na poniższe pytania pomoże rozwiać Twoje wątpliwości!

NAV365 jest produktem dedykowanym dla firm z sektora handlu i usług. Eksperci Microsoft, dzięki wieloletnim doświadczeniom wybrali pakiet funkcjonalności, który odpowiada oczekiwaniom przedsiębiorstw handlowo-usługowych.
Oprogramowanie powstało z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach oczekujących wsparcia w podstawowych procesach zarządzania firmą.
Głównym elementem pakietu NAV365 jest zintegrowany system zarządzania ERP – Microsoft Dynamics NAV. Jest to elastyczny, łatwy w obsłudze i przyjazny użytkownikom program klasy ERP. NAV365 jest rozwiązaniem opartym na abonamencie, który naliczany jest co miesiąc, dzięki czemu przedsiębiorca nie ponosi wysokich kosztów związanych z zakupem licencji na początku wdrożenia.
Oferta skierowana jest do firm, które nie posiadają własnych serwerów, bądź chcą zminimalizować koszty ich utrzymania. NAV365 jest dostępne wyłącznie na bezpiecznej infrastrukturze Microsoft Azure.
NAV365 to nie tylko wysokiej jakości oprogramowania ERP, ale również pakiet aplikacji i programów Office 365. Produkty są ze sobą w pełni zintegrowane, co znacznie wpływa na efektywność pracy i trafność wykonywanych analiz.
Microsoft Dynamics NAV jest wdrażany korzystając z NAV.express. NAV.express to usługa umożliwiająca przeprowadzenie szybkiej implementacji. Opiera się na standaryzowanych procesach wdrożeniowych, które zostały opracowane na podstawie wielu lat doświadczeń. Dzięki NAV.express wdrożenie trwa znacznie krócej.

Odpowiedziałeś pozytywnie na powyższe pytania?
Ta oferta jest stworzona dla Ciebie! Już dziś skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły!

button-kontakt_03

A może korzystasz już z rozwiązań wchodzących w skład NAV365 ?

Nawet jeśli już korzystasz chociaż z jednego z rozwiązań wchodzących w skład NAV365 (Office 365, Microsoft Azure, Microsoft Dynamics NAV) atrakcyjna cena oraz warunki, które daje NAV365 są dostępne także dla Twojej firmy! Zapytaj naszego konsultanta o szczegóły!

surface

Poszukujesz szerszego pakietu funkcjonalności systemu ERP?

Skontaktuj się z naszym konsultantem, który pomoże Ci dobrać odpowiednie
rozwiązanie do potrzeb Twojej firmy.

button-kontakt_03