NAV365

System ERP
z pakietem korzyści dostępny w atrakcyjnym abonamencie!

NAV365 to zbiór aplikacji i oprogramowania dla firm, wspomagający procesy zarządzania. Łączy w sobie korzyści nowoczesnego systemu ERP Microsoft Dynamics NAV z w pełni zintegrowanym Office 365. A wszystkie dane Twojej firmy dostępne są w bezpiecznej chmurze Microsoft Azure.

NAV365 to nie tylko system ERP Microsoft Dynamics NAV, ale to także pakiet korzyści stworzony po to, by zarządzanie w Twojej firmie stało się łatwiejsze. NAV365 to oprogramowanie dostosowane do potrzeb małych i średnich firm z sektora handlowo-usługowego, które pozwoli usprawnić komunikację w firmie, zredukować koszty, zaoszczędzić czas oraz rozwinąć Twój biznes.

Nieważne czy prowadzisz małą, rodzinną spółkę czy kierujesz wielooddziałową korporacją. Jesteś odpowiedzialny za zarządzanie procesami biznesowymi toczącymi się w Twojej firmie. Aby efektywnie zarządzać potrzebujesz rozwiązań zapewniających dostęp do szczegółowych analiz generowanych ze wszystkich obszarów działań Twojej organizacji. Te i znacznie więcej możliwości daje system ERP Microsoft Dynamics NAV.

NAV365 opiera się na nowoczesnych rozwiązaniach, zaawansowanej technologii, dużej fachowej wiedzy oraz mobilności.

nav365_07

System ERP

z którego korzysta ponad 100 000 firm na całym świecie!

Dołącz do grona użytkowników Microsoft Dynamics NAV

Poznaj bliżej NAV365
i pobierz folder informacyjny.

Dowiesz się z niego jakie korzyści otrzymasz kupując wysokiej klasy system ERP
Microsoft Dynamics NAV, w pełni zintegrowany z Office 365 i chmurą Microsoft Azure.

Pobierz folder

Microsoft Dynamics NAV

Światowej klasy system ERP dostępny w miesięcznym abonamencie!

Nowoczesny system ERP z którego korzysta już ponad 100 000 firm na całym świecie. Jest to wielowalutowe i wielojęzyczne oprogramowanie wspierające m.in.: zarządzanie finansami, zarządzanie łańcuchem dostaw, zarządzanie zasobami ludzkimi i wiele innych.

Zintegrowany system zarządzania ERP zawiera pakiet funkcjonalności dopasowany do potrzeb firm z sektora handlu i usług.

Microsoft Dynamics NAV to system ERP sprawdzony w wielu branżach oraz firmach na całym świecie! Skorzystaj z najnowocześniejszego oprogramowania ERP dostępnego w atrakcyjnym abonamencie!

Microsoft Office 365

Pełna integracja z systemem ERP

Office 365 to zbiór doskonale znanych Ci programów oraz aplikacji takich jak Word, Excel, Power Point, Publisher. Microsoft Office 365 daje Ci także dostęp do wysokiej klasy, biznesowej poczty e-mail, funkcji udostępniania oraz współtworzenia dokumentów w grupie, wideokonferencji, czy wiadomości błyskawicznych usprawniających komunikację z klientami i współpracownikami.

NAV365 oferuje w pełni zintegrowany Office 365 z systemem ERP Microsoft Dynamics NAV. Dzięki integracji otrzymujesz niezwykle efektywne oprogramowanie dla biznesu ułatwiające wykonywanie i analizę raportów. A do wszystkich danych masz dostęp z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie za pośrednictwem laptopa, tableta czy smartfona.

NAV.express

Szybkie i bezpieczne wdrożenie

Jest to uproszczona, szybka metoda wdrożenia systemu ERP Microsoft Dynamics NAV. Opiera się ona na wypracowanej metodyce Rapid Start. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas wdrożeń oprogramowania ERP w setkach firm wypracowaliśmy ustandaryzowany proces idealny dla małych oraz średnich firm sektora handlowo-usługowego.

buttons_22

Microsoft Azure

Niskie koszty utrzymania danych
dzięki bezpiecznej infrastrukturze

Microsoft Azure to duża platforma chmury dająca możliwość przechowywania danych, budowy aplikacji i tworzenia kopii zapasowych. Infrastruktura Microsoft Azure to bezpieczne rozwiązanie umożliwiające szybsze działanie, usprawnienie realizacji zadań oraz łatwe uzyskanie miarodajnych oszczędności finansowych dla Twojej firmy.

Dostęp na infrastrukturze Microsoft Azure pozwala zminimalizować koszty. Nie musisz kupować serwerów ani płacić za utrzymanie serwerów IT w Twojej firmie. Z Microsoft Azure płacisz tylko za rzeczywiste zużycie.

Microsoft Azure

Idealne rozwiązanie
dla małych i średnich firm

Korzystając z pakietu NAV365 zyskujesz narzędzia dedykowane dla małej i średniej wielkości firmy z branży usługowo-handlowej. Otrzymujesz szeroki zestaw funkcjonalnych rozwiązań umożliwiających skuteczne zarządzanie procesami biznesowymi. Zestaw obejmuje między innymi zarządzanie finansami (księga główna, środki trwałe, należności, zobowiązania, kasa, banki), zarządzanie łańcuchem dostaw (sprzedaż, zakupy, magazyn), zarządzanie projektami, zarządzanie kompletacją oraz wiele innych przydatnych narzędzi.

buttons_22

Dostęp w dowolnym miejscu i czasie

NAV365 umożliwia dostęp w dowolnym miejscu na świecie oraz w dowolnym czasie. Dzięki urządzeniom mobilnym jak smartfon, laptop czy tablet otrzymujesz kontrolę nad działaniami swojej firmy z każdego miejsca i o każdej porze. Teraz korzystając z Microsoft Dynamics NAV i Office 365  nie musisz przełączać się między aplikacjami. Wystarczy jedno logowanie na dzień!

Microsoft Azure

Abonament
na wygodnych warunkach

NAV365 oferuje model płatności dający szansę na minimalizację kosztów zakupu licencji na początku wdrożenia. Opłata licencyjna naliczana jest co miesiąc dla każdego użytkownika, który od razu może korzystać z rozbudowanych pakietów funkcjonalności.

Usługa Office 365 jest dostępna dla ponad 4 miliardów ludzi na całym świecie. Spośród 100 najbardziej znanych firm na świecie (wg Interbrand), 40% korzysta z usług do pracy biurowej w chmurze firmy Microsoft. Usługę Office 365 doceniły takie firmy, jak Coca-Cola Enterprises (72 000 pracowników), Starbucks, Campbell Soup, Hyatt Hotels (106 000 pracowników), Department of Veterans Affairs (600 000 pracowników), Lowes (ponad 200 000 pracowników), Hallmark (9 500 pracowników), Japan Airlines (20 000 pracowników) i Burger King (3 500 użytkowników).

dane: Microsoft Corp.

Kupując NAV365 otrzymujesz światowej klasy system ERP Microsoft Dynamics NAV w pełni zintegrowany z pakietem Office 365 oraz Microsoft Azure. Nowoczesne rozwiązanie zapewni Ci pełną kontrolę nad procesami Twojej firmy, ułatwi analizę danych, usprawni proces decyzyjny. A wszystko to w oparciu o mobilne rozwiązania. Ulokuj swoją firmę w chmurze korzystając z atrakcyjnego abonamentu!

Sprawdź ile kosztuje NAV365!

nav365_31