NAV.express

Dla każdego przedsiębiorcy czas to pieniądz. Dzięki usłudze NAV.express masz możliwość wdrożenia systemu ERP w krótkim czasie, dzięki czemu możesz szybko cieszyć się wydajnością systemu Microsoft Dynamics NAV w Twojej firmie.

NAV.express jest usługą stworzoną w odpowiedzi na rosnące oczekiwania rynku. Usługę tworzą ustandaryzowane procesy, dzięki którym można przeprowadzić szybkie wdrożenie systemu ERP – Microsoft Dynamics NAV w firmach z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, z branż handlowo-usługowych. Warto jednak wspomnieć, że wraz z rozwojem Twojej firmy istnieje możliwość rozwoju instalacji systemu ERP. Dodatkowo gwarantujemy wsparcie dla aplikacji Microsoft Dynamics NAV przez producenta oprogramowania w kolejnych latach. NAV.express niesie ze sobą wiele korzyści dla firm. Najważniejszą korzyścią jest znaczne obniżenie kosztów wdrożenia. Gotowy szablon działań i procesów znacznie przyśpiesza wdrażanie systemu ERP – Microsoft Dynamics NAV, a co za tym idzie zmniejsza jego koszty. Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na skorzystanie z produktu NAV.express nie tylko szybciej cieszą się z funkcjonalności systemu ERP, ale nie muszą się martwić o okres przestoju związany z etapem wdrożenia. Nie jest także potrzebne tak duże zaangażowanie pracowników w proces wdrożenia.

Metodologia Microsoft Sure Step

NAV.express opiera się na sprawdzonej metodyce SureStep, która powstała w celu podniesienia jakości usług wdrożeń systemu Microsoft Dynamics NAV. Metodyka prowadzenia projektów jest wykorzystywana zarówno w projektach dużych, średnich jak i małych przedsiębiorstw. Obejmuje ona 6 faz: diagnoza, analiza, projekt, budowa, uruchomienie oraz działania. NAV.express jest rozwiązaniem, które powstało z założeń metodyki SureStep. Lata doświadczeń w licznych firmach na całym świecie, pozwoliły nam stworzyć gotowe szablony, narzędzia oraz procesy, które są wykorzystywane do prostych wdrożeń systemu ERP -Microsoft Dynamics NAV.

Jeśli Twoja firma należy do sektora małych i średnich przedsiębiorstw, reprezentuje sektor handlowy i usługowy bądź dopiero rozpoczynasz działalność zapoznaj się bliżej z korzyściami jakie oferuje NAV.express.

  • Niskie koszty wdrożenia systemu ERP
  • Szybkie wdrożenie
  • Gwarancja wysokiej jakości opartej na metodyce SureStep