Pakiet korzyści

Microsoft Dynamics NAV365

NAV365 to coś więcej niż system ERP Microsoft Dynamics NAV – jest to kompletny pakiet oprogramowania usprawniający zarządzanie firmą. Nie tylko podnosi wydajność pracowników oraz minimalizuje ilość błędnie podjętych decyzji. NAV365 wpływa także na optymalizację procesów w całej firmie, zarówno w sferze zarządzania poszczególnymi działaniami, jak i na współpracę między pracownikami. Skorzystaj z pakietu korzyści jakie niesie ze sobą NAV365 + Office365 by pobudzić swoją firmę do działania!

Microsoft Dynamics NAV
Prosty sposób na efektywne zarządzanie!

Microsoft Dynamics NAV jest jednym z najpopularniejszych systemów ERP skierowanym do małych i średnich przedsiębiorstw. Cechuje się niezwykle rozbudowanym pakietem funkcji, który upraszcza proces zarządzania, a tym samym przynosi wymierne korzyści dla firmy oraz użytkowników systemu. Microsoft Dynamics NAV usprawnia pracę wielu działów, umożliwia efektywniejszą współpracę między pracownikami oraz gwarantuje minimalizację błędnie podejmowanych decyzji wynikających z błędnych analiz biznesowych.

Microsoft Dynamics NAV

Microsoft Office 365
Nowy lepszy Office dla Twojej firmy!

Office jest zbiór aplikacji, który zna każdy. Ceniony jest za swoją funkcjonalność, elastyczność, wygodę. Office 365 jest czymś lepszym. Jest to rozwiązanie wnoszące zupełnie nowe możliwości dla Twojej firmy. Współdzielenie dokumentów, szybsza, efektywniejsza komunikacja, wygodny dostęp to tylko niektóre korzyści gwarantujące unikalność tego rozwiązania.

NAV.express
Korzystaj tylko ze sprawdzonych rozwiązań.

Wdrożenie systemu ERP najczęściej jest procesem długotrwałym, wymagającym sporego zaangażowania zarówno po stronie pracowników, jak i firmy wdrożeniowej. NAV.express jest odpowiedzią na nowe potrzeby rynku. Z NAV.express wdrożenie staje się procesem znacznie prostszym i szybszym. Już po kilku tygodniach możesz się cieszyć w pełni skonfigurowanym, funkcjonalnym systemem ERP Microsoft Dynamics NAV.

nav express
Microsoft Azure

Microsoft Azure
Twój biznes w chmurze obliczeniowej Microsoft.

Microsoft Azure  jest rozwiązaniem coraz popularniejszym wśród zagranicznych, ale i polskich firm. Jest to chmura obliczeniowa firmy Microsoft, która niesie ze sobą wiele korzyści, które wpłyną pozytywnie nie tylko na wydajność pracy Twojej i Twoich pracowników, ale także ograniczy koszty ponoszone na infrastrukturę.