Funkcjonalności Microsoft Office 365Office 365

Lync Online

Lync to komunikator biznesowy dostępny w Office 365, który wśród swoich funkcji daje możliwość wysyłania wiadomości błyskawicznych, organizowania wideokonferencji, współdzielenia aplikacji.

Najnowszy program Lync to najlepsza z dostępnych wersji produktu. Posiada pełen pakiet innowacyjnych rozwiązań na każdym polu. Program Lync umożliwia:

– swobodną i prostą komunikację ze światem zewnętrznym;

– trwały kontakt w dowolnym miejscu i czasie. Każdy użytkownik Office 365 może bezpiecznie komunikować się z dowolnego miejsca, w którym  jest łączność z siecią. Dodatkowo Lync automatycznie przystosowuje się do warunków sieciowych;

– dostęp na dowolnym urządzeniu. Lync posiada spójne środowisko dostępu na komputerach z systemem Windows, a także na smartfonach obsługiwanych przez systemy Windows Phone, iOS, Android, platformę Mac;

– swobodę wyboru metody komunikacji. Program Lync umożliwia kontakt poprzez połączenia głosowe oraz wideo. Dostarcza także informacje nt. obecności oraz wiadomości błyskawiczne;

– korzystanie z wideo w jakości HD;

– zwiększa skuteczność spotkań wirtualnych. Lync umożliwia wielostronne połączenia wideo HD oraz oglądanie nawet 5 uczestników jednocześnie;

– łatwe dołączanie do spotkań. Do spotkań można dołączyć ze smartfonu, komputera czy tabletu. W dowolnym miejscu i czasie;

– sporządzanie notatek dzięki OneNote. Lync posiada funkcję wspólnego notowania oraz udostępniania uczestnikom spotkania.

jezyki

SharePoint Online

Zaawansowane narzędzie pozwalające na tworzenie grupowych witryn oraz organizację pracy całych działów. Usługa SharePoint Online daje możliwość korzystania z zaawansowanych funkcjonalności SharePoint bez zbędnych nakładów pracy związanych z samodzielnym zarządzaniem infrastrukturą.

SharePoint Online daje możliwość na:

– Dostęp na różnego typu urządzeniach;

– Dostęp do kanału aktualności programu SharePoint dzięki mobilnym aplikacjom w dowolnym miejscu, czasie i urządzeniu;

– Prosty sposób na zarządzanie. Konfiguracja jest niezwykle szybka i łatwa;

– Wysoki poziom bezpieczeństwa przechowywanych danych. Dane są przechowywane w różnych rozproszonych geograficznie centrach danych, które są całodobowo monitorowane przez specjalistów. Centra są także zaopatrzone w wysokiej klasy funkcjonalności umożliwiające odzyskiwanie danych po awarii.

Exchange Online

Usługa zapewnia dostęp do poczty klasy biznesowej, do kalendarza oraz jego współdzielenie ze współpracownikami. Dodatkowo usługa pozwala na dostęp do danych ze wszystkich urządzeń łączących się z Internetem.

Gwarancja bezpieczeństwa Twojej skrzynki pocztowej

Usługa Exchange Online zapewnia zaawansowane funkcje pomagające chronić firmowe informacje. Skrzynki pocztowe są chronione poprzez filtry antyspamowe, które wykrywają niebezpieczne, złośliwe oprogramowanie. Usługa zapewnia także dodatkowe funkcje, które zapobiegają utracie danych, poprzez omyłkowo przesłaną informację osobom niepowołanym. Serwery na których znajdują się Twoje firmowe dane rozmieszczone są w różnych centrach na całym świecie.

Pełna kontrola

Usługa Exchange Online umożliwia zachowanie kontroli nad swoim środowiskiem, w połączeniu z wieloma zaletami poczty e-mail hostowanych na serwerach Microsoft. Funkcja Centrum administracyjnego programu Exchange umożliwia sprawne zarządzanie organizacją za pomocą niezwykle prostego w obsłudze interfejsu opartego na sieci Web.

Intuicyjna obsługa i konserwacja

Firmowa poczta e-mail jest niezbędna dla wydajnej pracy każdego pracownika. Teraz, dzięki usłudze Exchange Online jest znacznie prostsza niż dawniej. Usługa umożliwia automatyczne stosowanie poprawek, co eliminuje potrzebę poświęcania dodatkowego czasu na konserwację systemu. Zbiorcze archiwa pozwalają przechowywać dane w jednym miejscu. Niezwykle ważna jest integracja z programem Outlook, dzięki której użytkownicy mogą korzystać ze znanych i rozbudowanych funkcjonalności poczty e-mail w trybie offline.

jezyki

OneDrive

Usługa OneDrive dostępna w Office 365 umożliwia przechowywać dane w bezpiecznej chmurze. Dzięki OneDrive zarówno Ty jak i Twoi pracownicy macie dostęp do danych w dowolnym miejscu i czasie. One Drive jest biblioteką osobistą, która przeznaczona jest do organizowania oraz przechowywania dokumentów służbowych.

Przechowywanie służbowych dokumentów

OneDrive to prosty sposób by wszystkie dokumenty były ulokowane w jednym miejscu, łatwo dostępnym dla pracowników Twojej firmy. Każdy użytkownik sam decyduje komu i w jakim zakresie udostępnia dokumenty firmowe. Mogą być udostępnione wszystkim bądź określonym współpracownikom.

Office Online

Dostępny w Office 365 – Office Online to webowy odpowiednik aplikacji firmowych takich jak: Word, Excel, Power Point, One Note, Access, Publisher. Dzięki standaryzacji możliwa jest praca na urządzeniach przenośnych typu smartfon czy tablet.

Umożliwia współpracę w czasie rzeczywistym nad dokumentami pakietu Office, w dowolnym miejscu oraz w dowolnym czasie. Każdy użytkownik ma możliwość zapisywania i udostępniania on-line dokumentów firmowych, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji oraz notesów.

Office Online znacznie upraszcza współpracę między pracownikami oraz sprawia że praca jest znacznie bardziej efektywna.

jezyki

Pakiet oprogramowania biurowego

Microsoft Word

Najpopularniejszy program dostępny w Office 365 umożliwiający tworzenie dokumentów tekstowych na komputerze. Umożliwia on opracowanie efektownie wyglądających tekstów, ofert handlowych, dokumentów firmowych. Program Microsoft Word posiada szereg przydatnych funkcjonalności bardzo pomocnych przy tworzeniu tekstów, raportów i artykułów.

Microsoft Excel

Jest to program z pakietu Office 365 umożliwiający tworzenie różnego typu raportów, analiz, tabel. Należy do arkuszy kalkulacyjnych, w którym istnieje możliwość tworzenia tabel automatycznie, obliczając sumy wprowadzanych wartości liczbowych etc.

Power Point

PowerPoint to oprogramowanie wchodzące do pakietu Office 365 umożliwiające tworzenie prezentacji, materiałów, które można zaprezentować za pośrednictwem projektora. Program umożliwia tworzenie atrakcyjnej grafiki, tekstu, łączenie fotografii, ilustracji, tabel, wykresów i filmów. Na ekranie można tworzyć animowane teksty z dodatkowymi efektami dźwiękowymi i narracją.

OneNote

Dostępny w Office 365 OneNote jest programem komputerowym spełniającym funkcję notatnika umożliwiającego łatwe tworzenie oraz organizowanie notatek. OneNote sprzyja organizacji notatek, a także daje możliwość udostępniania notatek innym.

Outlook

Program Outlook służy nie tylko do odbierania i wysyłania wiadomości e-mail, ale także do zarządzania nimi, kontaktami oraz kalendarzem. Outlook daje możliwość udostępniania kalendarza współpracownikom co usprawnia działania w firmie.

Access

Program Access służy do projektowania oraz wdrażania aplikacji baz danych, które można przechowywać na komputerze bądź publikować w sieci Web.

Publisher

Program Publisher wchodzi w skład pakietu Office. Jego głównym celem jest szybkie tworzenie profesjonalnych publikacji, takich jak materiały marketingowe, ulotki, foldery, broszury, oferty. Materiały wykonane i publikowane w programie Publisher są przeznaczone do druku oraz przesyłania pocztą e-mail.

Lync

Program Lync jest komunikatorem pakietu Office 365. Umożliwia on obsługę wiadomości błyskawicznych, połączeń audio i wideo, spotkań. Udostępnia także informacje o obecności pracownika. Wśród najciekawszych funkcjonalności programu należą zaawansowane funkcje nawiązywania połączeń, delegowanie kalendarza, udostępnianie w programie OneNote czy nagrywanie.


Programy Office 365 są w pełni zintegrowane z usługami Exchange, SharePoint, Lync, Office Online oraz są bezpłatnie aktualizowane do najnowszej wersji.

Pakiet oprogramowania biurowego, do którego możesz mieć dostęp w dowolnym miejscu oraz w dowolnym czasie jest rozwiązaniem niezwykle usprawniającym działania Twoich pracowników.