Microsoft Dynamics NAV365

Zestaw zintegrowanego oprogramowania dostępny w korzystnym abonamencie!

Na produkt Microsoft Dynamics NAV365 składa się system ERPMicrosoft Dynamics NAV oraz pakiet Office 365, które oparte są o nowoczesne rozwiązania chmurowe Microsoft Azure gwarantują kompletne narzędzie usprawniające zarządzanie Twoją firmą.

Przejmij kontrolę nad swoją firmą z Microsoft Dynamics NAV365!

Poznaj wybrane funkcjonalności systemu ERP
Microsoft Dynamics NAV

Integracja
Microsoft Dynamics NAV
i Office 365

W Microsoft Dynamics NAV365 wszystkie wiadomości, kalendarze i pliki są powiązane z danymi, raportami i procesami biznesowymi, możesz w pełni docenić zalety integracji, których nie poznałbyś, korzystając tylko z oprogramowania ERP. Spójny interfejs na wykorzystywanych urządzeniach ułatwi Ci realizację codziennych zadań niezależnie, czy pracujesz w biurze i czy poza nim.

Centrum
użytkownika

Microsoft Dynamics NAV umożliwił personalizację profili. Teraz logując się do systemu ERP widzisz tylko to, co jest Ci potrzebne! Dzięki temu pracownicy mogą skupić się na najważniejszych zadaniach, a ich praca staje się wydajniejsza!

Mała firma

Wraz z nową wersją systemu Microsoft Dynamics NAV 2015 pojawiła się aplikacja uproszczona – Mała Firma. Jest to profil specjalnie stworzony dla małych firm handlowo-usługowych. Jest to typ wielozadaniowego użytkownika, który realizuje w swojej pracy zadania z różnych obszarów.

Łatwy dostęp do systemu
Dynamics NAV na tablet

Wraz z najnowszą wersją oprogramowania Microsoft wprowadził nową funkcjonalność – dostęp do systemu ERP – Microsoft Dynamics NAV poprzez przenośne urządzenia typu tablet. Obecnie użytkownik może zalogować się do systemu poprzez: aplikację systemu Windows, przeglądarkę internetową, aplikację programu SharePiont, aplikację na tablet.

Zarządzanie środkami
pieniężnymi

Microsoft Dynamics NAV umożliwia przekształcenie elektronicznych wyciągów bankowych do formatu, który można zaimportować do systemu Dynamics NAV 2015. Prócz tego istnieje także usługa eksportu poleceń przelewu do formatu obsługiwanego przez banki.

Proste raportowania dzięki
Microsoft Word

System Dynamics NAV należy do rodziny produktów Microsoft, dzięki czemu możliwa jest pełna integracja ich funkcjonalności. Wygląd każdego raportu może być edytowany w MS Word, a dodatkowo użytkownicy mają możliwość pracy na szablonach dokumentów.

Udoskonalony interfejs

Oprogramowanie ERP Microsoft Dynamics NAV jest rozwiązaniem niezwykle intuicyjnym i prostym dla użytkownika. Dzięki nowym rozwiązaniom każdy użytkownik może szybciej wprowadzać dane do systemy poprzez wyróżnienie pól obowiązkowych oraz auto-uzupełnianiu pustych pól. Teraz system ERP posiada interfejs zbliżony do pozostałych produktów z rodziny Microsoft.

Bezpośrednia wysyłka
dokumentów pocztą e-mail

Oferty, zamówienia, faktury sprzedażowe, czy korygujące są wysyłane z systemu ERP bezpośrednio jako załącznik pocztą e-mail.

Microsoft Dynamics NAV365 przeznaczony jest dla małych i średnich firm handlowo-usługowych i oferuje im zestaw funkcjonalności w pełni spełniający ich oczekiwania. Microsoft Dynamics NAV365 to zestaw obejmujący Zarządzanie finansami (m.in. Księga główna i Środki trwałe), Zarządzanie łańcuchem dostaw (funkcjonalność obejmująca obszary Sprzedaż, Zakupy i Zapasy), jak również Usługi specjalistyczne (obszar Zarządzanie projektem). Integralną częścią pakietu są również funkcje analityczne i raportowe. Poznaj wszystkie funkcjonalności zawarte w Microsoft Dynamics NAV365

Poznaj podstawowe funkcjonalności Office 365office-logo

Pełna integracja z systemem
Microsoft Dynamics NAV

System ERP Dynamics NAV należy do rodziny produktów Microsoft, dzięki czemu możliwa jest pełna integracja obu rozwiązań. W ten sposób powstał nowy produkt jakim jest Microsoft Dynamics NAV365. Teraz możesz rozpocząć dzień w pracy od jednego logowania i otrzymujesz dostęp zarówno do pakietu Office365, poczty firmowej, jak i do systemu ERP Microsoft Dynamics NAV. Dodatkowo masz możliwość edycji generowanych przez Dynamics NAV dokumentów oraz wysyłanie ich bezpośrednio pocztą e-mail.

Bezpieczeństwo
przechowywanych danych

Pakiet Office 365 powstał z myślą o bezpieczeństwie Twoich danych. Nie musisz się martwić o przestój w pracy, Twoje dane są bezpiecznie przechowywane w chmurze. Masz do nich dostęp w dowolnej chwili. Nie musisz się także martwić utratą danych spowodowaną usterką dysku czy utratą zasilania. Teraz Twoje dane są automatycznie zapisywane na wirtualnym dysku OneDrive.
A w razie kradzieży Twojego komputera nie musisz się martwić, że niepowołana osoba zakradnie poufne, firmowe danie. Teraz Ty kontrolujesz kto i kiedy ma dostęp do katalogów czy ważnych plików. Office 365 daje możliwość przydzielania uprawnień do ich odczytu oraz edycji.

Mobilność

Office 365 umożliwia Ci pracę z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Teraz Twoje biuro wraz z oprogramowaniem Microsoft Dynamics NAV365 może być zawsze tam gdzie Ty. Dzięki Office 365 otrzymujesz dostęp do wspólnej, firmowej listy kontaktów, dokumentów pakietu Office przechowywanych w chmurze Microsoft Azure. Masz także możliwość uczestnictwa w spotkaniach online nawet w podróży!

Prosta współpraca
i porządek w pracy

Office 365 umożliwia wspólną pracę nad danym dokumentem dzięki usłudze SharePoint Online. Dzięki temu Ty i Twój zespół tworzycie wspólne dokumenty, a zmiany i komentarze umieszczacie w jednej wersji. W ten sposób unikniecie konfliktów wersji. Wersja ostateczna będzie zawsze jedna. Dodatkowo każdy użytkownik Office 365 ma prawo nadawania uprawnień do stworzonych dokumentów jeśli został on stworzony tylko dla określonej grupy odbiorców. Office 365 to także łatwa komunikacja między pracownikami i kontrahentami dzięki wysokiej jakości komunikatorowi Lync.

winazure_rgb_cyan_dPoznaj wybrane funkcjonalności Microsoft Azure

elastic

Elastyczność

Chmura Microsoft Azure jest rozwiązaniem niezwykle elastycznym zapewniającym stabilność użytkowania niezależnie od ruchu. Dodatkowo Microsoft Azure obsługuje wszystkie systemy operacyjne (jak SQL Server, Oracle) oraz jezyki (C#, Java etc.)

Skalowalność

Microsoft Dynamics NAV365 oparty jest na chmurze Microsoft Azure. Platforma jest rozwiązaniem w pełni skalowalnym. Oznacza to, że użytkownik płaci jedynie za wykorzystane zasoby. Platforma Azure gwarantuje Twojej firmie taki poziom wydajności, jaką w danym czasie potrzebujesz. Zapewnia ona wydajną pracę każdego dnia, nawet przy zwiększonym zapotrzebowaniu. Chmura optymalizuje wydajność w momencie, kiedy zapotrzebowanie się zmniejsza.

Nieograniczona wydajność chmury

Centra obliczeniowe Microsoft oferują moc, która zapewnia użytkownikom nieograniczoną wydajność chmury. Nawet najbardziej rozbudowane stacje robocze nie oferują tak dużej mocy jak platforma Azure. Dzięki temu, rozwiązanie jest wygodne dla użytkowników, gdyż zapewnia im swobodę działania bez ryzyka obciążeń.

Niskie koszty utrzymania

Microsoft Azure umożliwia ograniczyć koszty przeznaczone na dział IT. Wszystkie aplikacje, programy, dane są przechowywane w bezpiecznej chmurze, dzięki czemu nie ma potrzeby utrzymywania serwerów, a płatność za usługę naliczana jest jedynie za wykorzystaną przestrzeń serwerową.